RABUL EJTENI A FÉRFIT AZ ELSŐ RANDIN

Képzeld el, hogy milyen csodás lenne, ha álmaid férfiját annyira rabul ejtenéd, hogy minden alkalommal a randi végén azt gondolná, hogy „látni akarom ismét”.

Képzeld el, hogy milyen nagyszerű lenne azt érezni, hogy mindennel, amit mondasz vagy csinálsz közelebb akarna kerülni hozzád, hogy boldoggá tegyen.

A legnehezebb kérdés, amit nőknél és férfiaknál tapasztalunk, hogy hogyan kommunikálják a saját nézőpontjukat. Az elsődleges probléma a nők esetében, hogy nem ismerik saját nézőpontjukat, nincsenek tisztában a saját elvárásaikkal. Nem tudják, hogy mi az, amit elvárnak egy férfitól, és mi az, amire egyáltalán nincs szükségük. Mit keresek? Milyen bánásmódra van szükségem? És ha még tudják is, akkor is nehézséget okoz, hogy ezt hogy mondják el a férfinak, hogy ne tűnjenek agresszívnak vagy makacsnak.

Továbbá az emberek nem szeretnek konfrontálódni. Lehet hogy nem szereted amit csinált, de nem akarsz veszekedni vele vagy kínos helyzetbe kerülni. Sokan nem fogják beismerni, de a kommunikáció nehéz dolog. Sajnálatos, de a kommunikáció az egyik legvonzóbb dolog, amit tehetsz. Ha megtanulod ezt a kommunikálni, akkor a férfi teljesen másképp fog hozzád viszonyulni, mint a többi nőhöz azelőtt.

Ha elkerülöd a saját nézőpontod kommunikációját és inkább elrejted az érzéseidet falakat húzol magad és a férfi közé. Igaz, így nem tud megbántani, de emellett soha nem fog valóban megérteni és elfogsz szalasztani egy nagyszerű lehetőséget, hogy hatással legyél rá és elcsábítsd.

Nézzünk egy példát arra, hogy mondd el az álláspontod. Az első randi után a pasi azt mondja, hogy menj fel hozzá. Hogy reagálsz a kérdésre? Az egyik út, hogy kifejted az álláspontod, de ne kreálj veszekedést és ne viselkedj kínosan.

Nézzünk meg két reakciót a kérdésre, ahol mind a két válasz „rossz”.

Ez egyik nő túlságosan agresszív, ő ezt válaszolja: „Viccelsz velem? Azt gondolod hogy felmegyek hozzád az első randi után?” Ez a nő konfrontálódik, és azt az érzést mutatja, mintha nem akarna többet találkozni a férfival.

A másik nő, cuki, kicsit passzív és kifogást keres: „Sok dolgom van holnap, és korán kell kelnem, így nem tudok felmenni hozzád, de remélem, hogy találkozunk még a héten”. A férfi soha nem fogja megtudni, hogy túl gyors volt a felajánlás, csak azt, hogy kifogása volt.

Tehát egyik fenti válasz sem hatékony. Hiába kommunikáljuk a nézőpontunkat, ha nem hozza lázba a férfit. Az egyik feszültséget generál, a másik pedig aki túl kedves és nem kelti a tisztelet érzését.   

Van egy koncepció az élelmiszer iparban, mely szerint keresik a sós és édes ízek teljes harmóniáját, így megakadályozzák, hogy teljesen tele edd magad, de kívánd az ízeket. Így újra és újra vissza fogsz menni a helyre, mert az ízekkel annyira befolyásoltak, hogy újra és újra kívánni fogod. Ezt hívják boldogság pontnak. Ez a boldogság pont, pontosan alkalmazható a férfiaknál a kommunikációban.

Mi az optimális mértéke a sósnak és édesnek? Ha például túlságosan agresszíven kommunikálsz az sós, igaz? Nem adsz izgalmat, vágyat csak feszültséget okozol, nem jó feszültséget. Az aki túl kedves volt, nem mutatta meg az álláspontját, nem volt eléggé sós. Ezek a férfiaknak kevésbé vonzóak.

És íme a nő, aki jól használja a boldogság pontot, ezt mondja: „Az egyik felem nagyon szeretné, mert nagyon vonzó vagy. De ez nem az én stílusom, nekem ehhez több időre van szükségem. De ha a héten vagy jövő héten ismét találkozunk, szeretném”.

Ez az, ami optimális válasz (édes – sós). Ez az, ami miatt a srác úgy fogja gondolni, hogy még egyszer találkoznotok kell. Ismét látnia kell mert megtaláltad a boldogság pontot.